Valga-Valka võitis Läti liigas ühe punktiga Valmierat

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Reedel tegi endine Rakvere Tarva mängija Juris Umbraško Läti korvpalliliigas peatreeneridebüüdi Valga-Valka / Maks & Mooritsa meeskonna eesotsas. Võitluslikus kohtumises tegi piirilinna meeskond ilusa võidumängu Valmiera/Ordo meeskonna üle.

Kui pool esimesest veerandist läbi oli, seisis tablool 15 : 14 Valmiera kasuks. Seejärel läks Läti meeskond oma teed ning pea nelja minutiga tehti 9 : 2 vahespurt. Esimesele pausile mindigi juba Valmiera 27 : 18 juhtimisel.

Ka teisel veerandajal näitasid võõrustajad head mängu, hoides Valga-Valka meeskonda turvalises kümnepunktilises kauguses. Poolaja lõpp kuulus siiski piirilinna meeskonnale, vähendades vahet neljale punktile. Pausile mindi Valmiera 42 : 38 eduseisus.