Võrust naasti ühe medaliga

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Laupäeval Võru spordikeskuses peetud Eesti C-klassi talvistest meistrivõistlustest võtsid osa ka Valga ja Tõrva noored kergejõustiklased.

Poistest jahtisid parimaid tulemusi vaid Tõrva spordiklubi Viraaž noorsportlased. 800 meetri jooksudistantsil tuli Karl Moorits Kurvitsal leppida 11. ja 200 meetri distantsil 14. kohaga. Kuulitõukes saavutas tulemusega 8,54 meetrit tubli kuuenda koha Kevin-Ken Vahtra. Üheksanda kohaga pidi leppima aga Andre Nahko, kelle tulemuseks jäi 7,80 meetrit.

Ainsana jõudis Võrus pjedestaalile SK Maret-Sport esindaja Carmen Rääk. 600 meetri jooksudistantsil võitles ta tulemusega 1.51,81 välja kolmanda koha ning 200 meetri distantsil tuli ta kaheksandaks, ajaga 30,35 sekundit.