, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Reede õhtul peeti Valga spordihallis järjekordne Aldaris Läti meeste korvpalliliiga kohtumine.

BC Valga-Valka võõrustas tabeli liidrit BK Ventspilsi. Kohtumise esimesel veerandil näitasid suurepärast mängu Valga mehed ning veerand võideti 30:25. Teisel veerandil meestel jõud pisut rauges ning poolajapausile mindi seisuga 48:48. Kõik algas jälle nullist.

Kolmandal veerandil hakkasid külalised aga üha lihtsamini korvi alla jõudma ning vahe kärises. Enne viimast kümmet minutit seisis tablool 71:61 Ventspilsi kasuks.  Neljanda veerandaja esimesel minutil kukkusid viie veaga välja ka Valga meeskonna kaks tsentrit. Ilma pikkadeta mängima pidanud Valga enam vastaseid pidurdada ei suutnud ja nii tuli vastu võtta 76:94 kaotus.