Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto on illustratiivne. Alexela KML. BC Valga-Valka vs Audentese noortekoondis.
Foto on illustratiivne. Alexela KML. BC Valga-Valka vs Audentese noortekoondis. Foto: Rein Säinas/Valgamaalane

Laupäevases Läti Aldaris LBL korvpalli meistriliigas pidi Valga-Valka korvpallimeeskond tunnistama BK Jekabpilsi 83:73 paremust.

Kui esimese poolaja suutsid Valga mehed Läti meeskonnale tasavägise lahingu pakkuda ning poolaeg võideti 40:39, siis kolmas veerandaeg oli meie meestele täielik häving. Kolmas kümnendik kaotati 23:15.  Paremat ei olnud loota ka viimasest veerandist ning sellega tuli vastu võtta kümne punktiline kaotus.

Vastaste poolt oli pidurdamatu Tyler Larson, kes viskas 31 punkti. Modestas Kumpys lisas 13 punkti. Valga poolelt oli taaskord resultatiivsem Jurijs Aleksejevs 21 punktiga. Kristaps Kanbergs toetas 12 punktiga.

Valga mehed olid küll kindlama käega, olles nii kaug- ja lähivisete tabavusprotsendilt vastastest üle kuid viskele pääseti harvemini.