Vutimehed pakkusid mängulusti

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Laupäeval jooksid Valgas Kungla tänava staadionil väljakule Valga FC Warrior ning FC Otepää. Kahe maakonna esindusklubi jõukatsumist oli jälgima tulnud umbes 40 inimest.

Esimesena avasid väravatearve Otepää mehed, kuid peagi said ka võõrustajad jala valgeks ning esimese poolaja lõppedes seisis tablool 2 : 1 Valgale. Teise poolaja alguses asusid meeskonnad uusi väravavõimalusi otsima ning mäng liikus pidevalt ühe värava alt teise alla, pakkudes ohtraid võimalusi mõlemale.

Pärast pikka pusimist õnnestus FC Otepääl leida Valga meeskonna kaitses mõned augud ning järjepanu löödi kolm väravat. Kohtumise lõpptulemuseks seega 4 : 2 Otepääle.