Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Orienteerumisvõistluse Euromeeting 2015 osalejad
Orienteerumisvõistluse Euromeeting 2015 osalejad Foto: Lea Margus

Sel nädalavahetusel peetav koondiste võistlus Euromeeting 2015 toob Otepääle enam kui 170 sportlast 13 riigist.

Võistlus algas reedel sprindivõistlusega Tehvandi spordikeskuses ning jätkus laupäeval 13 riigi orienteerumiskoondise osavõtul tavarajaga. Eestlaste jaoks tõi teist päeva järjest kastanid tulest välja Timo Sild.

Reedesed sprindirajad kulgesid Apteekrimetsas, Otepää linnas, Linnamäel ja lõppesid suusastaadionil. Startijaid oli meeste- ja naisteklassis kokku 170. Meeste seas tegi suurepärase soorituse Timo Sild, teiseks tuli šveitslane Andreas Ruedlinger.  Võiduajaks fikseeriti 4,1 km pikkusel rajal 15.00,1. Ruedlinger kaotas 11,4 sekundiga ja kolmandaks tulnud rootslane Martin Regborn 13,8 sekundiga. Napilt viiendaks jäi Kenny Kivikas kaotades võitjale 23,1 sekundit.