Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Valga FC Warrior mänguhoos. Foto on illustratiivne.
Valga FC Warrior mänguhoos. Foto on illustratiivne. Foto: Rein Säinas

Nädalavahetuse jalgpallilahingutest tõid võistlustules olnud Valgamaa meeskondadest võidu koju vaid noored mängumehed.

Reedel käis Valga FC Warriori C1 (2001. aastal sündinud) grupi võistkond külas Suure-Jaani United tiimil. Suure-Jaani gümnaasiumi staadionil peetud kohtumine algas Valga poiste juhtimisel, kui kohtumise kümnendaks minutiks juba 2 : 0 juhtima mindi. Kuigi vahepeal võeti hoog maha, siis poolajavile kõlades seisis tablool 3 : 1 Valgale.

Mängu teine pool algas samuti valgalaste vedamisel. Napp kümme minutit teisest poolajast oli mängitud ning juba sahiseski järjekordne pall vastaste väravavõrku. Kuigi sellele järgnes Suure-Jaani võistkonna kiire vastus, siis Valga poisid ennast sellest heidutada ei lasknud ning mängu 63. minutil toimetasid veel ühe palli võõrustajate väravasse. Kogu kohtumise lõppskooriks kujunes 5 : 2 Valgale.