Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Võidukas Tõrva JK eelmisel hooajal
Võidukas Tõrva JK eelmisel hooajal Foto: Rein Säinas / Valgamaalane

Kolmapäeval oli Evald Tipneri nimelise karikasarja 1/32 finaalis võistlustules kaks Valgamaa jalgpallimeeskonda.

Tallinnas panid palli mängu Nõmme Kalju FC kolmas meeskond ning FC Otepää. Kohtumise alguses said paremini minema Otepää mehed, kes peagi 1 : 0 juhtima läksid. Kuid ega vastased ka kehvemad olnud ning poolajapausile mindi juba 1 : 1 viigiseisult.

Teisel poolajal aga kasutasid Nõmme Kalju mängijad koduväljakueelise edukalt ära ning otepäälastele enam mingeid võimalusi ei antud. Kolm vastuseta väravat teisel poolajal kindlustasid võõrustajatele 4 : 1 võidu ning järgmises ringis FC Otepää enam kaasa ei löö.