Valga mängijad jäid tartlastele alla

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Palli eest on võitlemas FC Warriori mängija Raiko Valk (vasakul) ning FC Tartu mängija Chris-Jorma Jaagu. Foto: Rein Säinas

Nädalavahetuse jalgpallikohtumistes olid võidukad tartlased ning Otepää mehed.

Reedel kohtusid Tartus Tamme kunstmuruväljakul C1 vanusegrupi võistkonnad. Omavahel võtsid mõõtu Valga FC Warriori ning Tartu FC Heliose 2001. aastal sündinud poisid. Kuigi ootused olid kõrged, jooksid tartlased tegelikult Valga poistest lihtsalt üle, võites kohtumise 7 : 1.

Laupäeval aga kohtusid Valgas Kungla tänava väljakul Valga FC Warriori ning FC Tartu kolmanda liiga Lõuna divisjoni meeskonnad. Esimene poolaeg kulges pikalt ühe värava alt teise alla joostes, kuni mängu 35. minutil realiseerisid Tartu mehed oma võimaluse ning läksid kohtumist 1 : 0 juhtima. Enamaks esimesel poolajal kumbki meeskond võimeline ei olnud.