, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Nädalavahetuse kahes kohtumises võtsid Tartu jalgpallurid kindla võidu.

Reedel, 24. juulil kohtusid Tartus Tamme kunstmuruväljakul C1 vanusegrupi võistkonnad. Omavahel hakkasid mõõtu võtma Valga FC Warriori ning Tartu FC Heliose 2001. aastal sündinud poisid. Kuigi ootused olid kõrged siis tegelikult jooksid tartlased Valga poistest lihtsalt üle, võites kohtumise 7 : 1.

Laupäeval aga kohtusid Valgas Kungla tänava kunsmuruväljakul Valga FC Warriori ning FC Tartu kolmanda liiga lõuna divisjoni meeskonnad.Esimene poolaeg kulges pikalt ühe värava alt teise alla jooksmisega kuni mängu 35. minutil realiseerisid Tartu mehed oma võimaluse ning läksid kohtumist 1 : 0 juhtima. Enamaks esimesel poolajal kumbki meeskond võimeline ei olnud. Teisel poolajal muutus tartlaste kokkumäng paremaks ning tulemus ei lasknud kaua oodata. Lõpuvile kõlades  oli mänguseis 4 : 0 FC Tartu kasuks.