Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Karula-Kaika triatloni meesteklassi esikolmik
Karula-Kaika triatloni meesteklassi esikolmik Foto: Erakogu

Karula vallas Õdre järve ääres peeti pühapäeval maha üheksas Karula–Kaika triatlon.

MTÜ Spordiklubi Karula ja MTÜ Kaikamäe läbi viidav Karula–Kaika triatlon sai teoks looduslikult kaunis Karula rahvuspargis. Võistlusdistantsid olid 200 meetrit ujumist Õdre järvel, 7,5 kilomeetrit rattasõitu kruusateel ning kaks kilomeetrit jooksu ümber Õdre järve.

Meeste arvestuses võitis Taavi Kannimäe, kellel kulus distantside läbimiseks 30 minutit ja 38 sekundit. Teisele kohale tuli Meelis Oja (M40 klassi esimene koht) ning kolmandaks jäi Vahur Pindmaa.