Äge jalgpallilahing viis ühe vutimehe haiglasse

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Oma järjekordsele läbimurdele vastaste värava suunas on asunud FC Warriori ründaja Roman Raevski. Foto: Rein Säinas

Maakonna jalgpalluritele oli möödunud nädalavahetus väravaterohke. Üks lahingutest oli aga nii tuline, et lõppes ühele Tartu vutimehele haiglas.

Laupäeval võõrustasid Valga Warriori mehed Kungla tänava väljakul kolmanda liiga Lõuna divisjoni kohtumises tabeli liidrit Tartu Merkuuri. Oma üleolekut hakkasid tartlased näitama juba kohtumise kuuendal minutil, kui värava ette tehtud tsenderduse ilusaks väravaks vormistasid. Võimalusi väravate löömiseks tekkis mõlemal meeskonnal korduvalt ning nii mõnigi sai ka realiseeritud.

Esimese poolaja lõpuks suutsid tartlased kindlustada endale 5 : 1 eduseisu. Poolaja lõpuminutitel said Valga mängijad küll taas võimaluse rünnakuks, kuid Tartu kaitsemängija eneseohverduslik mäng nullis sellegi võimaluse.