, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Maakonna jalgpalliklubid pidasid nädalavahetusel nii kodus kui võõrsil maha tulised vutilahingud.

Laupäeval sõitsid Otepää mehed ning U12-vanuseklassi noored pallurid Tartusse, et sealsete klubidega mõõtu võtta. FC Otepää meestele astus vastu Tartu JK Welco teine meeskond. Omamata mingitki aukartust vastaste ees, lõid Otepää mehed juba esimesel mänguminutil esimese värava. Pärast pisikest edasi-tagasi jooksmist õnnestus talvepealinna meestel esimesel poolajal veel üks värav lüüa ning puhkama mindi 2 : 0 eduseisus.

Teine poolaeg kulges mõlemale meeskonnale tasavägiselt. Kumbki oma võimalusi ära ei kasutanud. Kohtumise teisel lisaminutil aga sähvatasid uuesti FC Otepää mehed ning mängu lõpptulemus oli 3 : 0 Otepää kasuks. Kui FC Otepää tiim võis koju sõita võidupunktidega, siis U12 poisid, kes mängisid Tartu FC Santose vastu, pidid seekord tunnistama vastaste 6 : 3 paremust.