Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Valga Maks & Moorits korvpallivõistkond võõrustamas   TYCO Raplat.
Valga Maks & Moorits korvpallivõistkond võõrustamas TYCO Raplat. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Valga Maks&Moorits oli Alexela Korvpalli Meistriliiga veerandfinaalis lähedal oma teisele võidule TYCO Rapla üle.Valga korvpallimeeskond võitles vapralt, kuid pidi siiski tunnistama Rapla meeskonna paremust.

Rapla võitis mängu ainult nelja punktiga, lõppseisuks jäi   65:61.

Rapla võitis poolaja 10 punktiga.Kolmandal veerandajal tegi Valga vahespurdi  18:8, mis tõi tabloole viimase neljandiku alguseks  viigiseisu 47:47. Viimast veerandit alustas aga paremini Rapla võistkond, saavutades minut enne lõppu kaheksapunktilise edu. Seda vahet  Valgal enam tagasi teha ei õnnestunud  ning Rapla võttis neljapunktilise võidu.

Rapla parimana viskas Domagoj Bubalo 20 punkti. Valga edukaimad olid Reinis Strupovics 18 ning Jurijs Aleksejevs ja Kristo Saage 11 punktiga.

Kolme võiduni peetavat seeriat juhib seega Rapla 2:1.Seeria neljas kohtumine peetakse laupäeval kell 18 Valgas.