Valga tasakaalustas võitude-kaotuste saldo

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Alexela korvpalli meistriliiga. Mängib BC Valga / Maks & Moorits. Foto on illustreeriv Foto: Rein Säinas / Valgamaalane

Laupäeval võõrustas Valga / Maks & Moorits Alexela korvpalli meistriliigas Pärnu korvpalliklubi. Võit tasakaalustas meeskonna võitude-kaotuste saldo.

Meeskondade omavaheline pukslemine algas tasavägiselt, kuid kodusaali toetavate seinte vahel said Valga pallurid esimese veerandaja keskpaigas oma viskekahurid tööle ning haarasid liidrirolli enda kätesse. Pärnu mängijad ei saanud kuidagi oma mängurütmi kätte ning pisikesele puhkepausile mindi 22 : 14 Valga juhtimisel.

Teisel veerandajal üritasid Pärnu mängijad mitmel korral valgalastele kandadele astuda, kuid kodumeeskond jätkas oma head viskepäeva ning ei lasknud edu käest, suurendades seda poolaja lõpuks veelgi. Pausile mindi Valga meeskonna juhtides 43 : 28.