, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Mängivad Valga/Maks & Moorits ning TTÜ korvpalliklubi. Foto on illustreeriv
Mängivad Valga/Maks & Moorits ning TTÜ korvpalliklubi. Foto on illustreeriv Foto: Rein Säinas

Teisipäevaõhtuses Alexela korvpalli meistriliiga kohtumises võõrustas TLÜ/Kalev Valga/Maks & Mooritsat.

Kohtumist alustas aktiivsemalt Valga meeskond, kelle ridades tegi taas kord võimsa mängu Jurijs Aleksejevs. Koos Kristjan Evartiga moodustas mees duo, mis viis Valga peale esimest veerandit 23 : 16 juhtima.

Pausilt tagasi tulles oli aga TLÜ meeskond nagu ümber sündinud. Iga järgneva minutiga kahandati oma kaotusseisu ning poolajapausile läks kodumeeskond juba kolmepunktilises eduseisus 36 : 33.