Valga klubi esindaja tõi koju medali

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ees on ootamas tüdrukute B-klassi 800 meetri start. Laura Trašanov on vasakult teine. Foto: Riho Meri

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis said teoks Eesti talvised mitmevõistluse meistrivõistlused.

Suurepärase võistluse tegi Tallinnas SK Maret-Sport esindaja Laura Trašanov, kes tüdrukute B-vanuseklassi viievõistluses võitis 3175 punktiga kolmanda koha.

Kõige edukamaks alaks kujunes Trašanovile kõrgushüpe, kus ta jäi KJK Kose 2000 esindaja Leanne Siimumäega jagama esimest kohta. Kuulitõukes ja kaugushüppes saavutas Laura Trašanov teise koha. 60 meetri tõkkejooksus tuli leppida kaheksanda ja 800 meetri jooksus 11. tulemusega.