Käval tunnistas Viimsi paremust

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Andris Celminš (palliga) viskas mängus kümme väravat. Pildil meistriliiga mäng Kehraga. Foto: Rein Säinas / Valgamaalane

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste 16. vooru viimases kohtumises laupäeval läksid omavahel kokku HC Viimsi / Tööriistamarket ja Valga Käval.

Viimsis peetus kohtumise avavärava viskasid küll Kävali mehed, kuid kohtumise esimene pool kuulus kindlalt võõrustajatele. Kodumeeskond mängis aktiivselt kaitses ning suutis realiseerida ka enamiku oma rünnakuid. Enne poolajapausile minekut seisis tablool 18 : 10 Viimsi meeskonna kasuks.

Teisel poolajal alustasid jälle aktiivsemalt Valga pallurid. Järjepanu visati mitu väravat ning ka kaitses mängiti otsustavamalt ega lastud vastaseid enam nii lihtsalt viskele. Ka tuli Viimsi mängijatel sisse rohkesti mänguvigu.