Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto on illustreeriv.
Foto on illustreeriv. Foto: Rein Säinas / Valgamaalane

Teisipäevane Alexela korvpalli meistriliiga kohtumine Valga / Maks & Mooritsa ja TYCO Rapla vahel Valga spordihallis pakkus kaasaelajatele kuhjaga põnevust.

Kahe klubi vastasseis hakkas pihta kohe kohtumise alguses. Kummalgil oma tempot vastasele peale suruda ei õnnestunud ning esimene veerandaeg sujus punkt punkti haaval edasi. Siiski haaras Valga veerandi lõpuosas juhtohjad ning peale väikest vahespurti mindi kodumeeskonna juhtimisel 23 : 16 pausile.

Teisel veerandajal muutus mäng täielikult. Valga meeskonnal ei tabanud pall kuidagi korvi ning seda võimalust kasutasid edukalt ära külalised kes järjepanu punkte noppisid. Poolaja lõpuvile kõlades seisid tablool viiginumbrid 34 : 34.