Välk tegi tartlastele tuule alla

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pall leidis tee tartlaste väravasse. Valga mängijad võivad rahul olla – järjekordne võit on taskus. Foto: Rein Säinas / Valgamaalane

Valga spordihallis sai pühapäeval teoks saalihoki esiliiga põhiturniiri järjekordne kohtumine, kui kodumeeskond Valga Välk võõrustas Tartu meeskonda Vana Hea Puur.

Poolesaja kaasaelaja saatel alustas kohtumist kindlamalt kodumeeskond, kes pideva väravavõimaluste otsimise tulemusena esimese kolmandiku 2 : 0 Margo Pärnaku ning Remo Kupitsa väravatest võitis.

Teine kolmandik algas juba võrdsemalt ning lõpuks leidsid tee väravani ka tartlased. Ometigi ei lasknud Valga mehed ennast sellest heidutada ning peagi visati kiirelt veel neli vastuseta väravat. Enne viimast kolmandikku juhtis kodumeeskond juba 7 : 1.