Meeskond tunnistas vastaste nappi paremust

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto on illustreeriv.
Foto on illustreeriv. Foto: Rein Säinas / Valgamaalane

Eile, 17. detsembril toimus Leedus Panevėžyses korvpalli Balti liiga kohtumine Valga / Maks & Mooritsa ning Lietkabelise meeskondade vahel.

Esimese kolme minuti jooksul pakkusid mõlemad meeskonnad kaugvisete kontserti, mille võitis kodumeeskond Lietkabelis 9 : 3.

Edasi mängiti juba rahulikumalt ning võõrustajad suutsid hoida vahet kuuepunktilisena. Siis ärkasid ka Valga mängijad ning kiire 6 : 0 vahespurt tõi nad mängu tagasi. Veel enne veerandaja lõppu tegi Kristo Saage õnnestunud vaheltlõike ja kiired kaks punkti ning esimene veerandaeg lõpetati Valga 21 : 19 juhtimisel.