Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Käsipall. Foto on illustreeriv
Käsipall. Foto on illustreeriv Foto: Marko Saarm / Sakala

Laupäeval, 18. oktoobril toimus Valga spordihallis Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste neljanda vooru kohtumine, kus omavahel võtsid mõõtu Viljandi HC ning Valga Käval.

Külalised võtsid kohe alguses juhtpositsiooni sisse ning ei andnud seda kogu mängu jooksul käest. Kuigi valgalased olid kaitses tublid, siis leidsid Viljandi mängijad ikka mõne augu, kust pall väravasse toimetada. Samuti jäi kodumeeskond hätta vastaste kiirrünnakute peatamisega. Poolajale mindi Viljandi HC 15 : 7 eduseisus.

Teisel poolajal sai näha juba võrdsemat mängu, kuid esimesel poolajal saadud edu suutsid viljandlased hästi hoida ning kogu mängu lõpptulemuseks 27 : 19 Viljandi HC-le.

Valga meeskonnast olid edukamad väravakütid Andris Celmins kuue, Veiko Luik nelja ning Hendrik Karlson kolme väravaga. Viljandlaste poolelt skoorisid Ott Varik üheksa, Kristo Järve kuue ja Robert Lõpp viie väravaga.

Tabeliseis peale neljandat vooru: Põlva Serviti 8, HC Kehra / Horizon Pulp & Paper 8, Viljandi HC 8, HC Viimsi / Tööriistamarket 4, Valga Käval 2, SK Tapa 1, Audentes 1, Aruküla SK 0 punkti.